svatební dorty a sladký bar

Vypečený sen

Eliška Zahradníková

Dovolte mi představit Vám mou sladkou výrobu Vypečený sen.

Nabízím výrobu dortů a dezertů dle Vašich představ. Při výrobě používám pouze kvalitní suroviny a zakládám si na poctivé řemeslné výrobě. Nenajdete u mne žádné náhražky, ani umělá aromata.

Bude mi ctí být součástí Vašeho velkého dne. Kdykoliv se na mne obraťte a v rámci konzultace spolu probereme jaké dezerty a množství bude potřeba na sladký bar a do výslužek. V mé nabídce najdete dezerty v klasických velikostech i mini provedeních, zabývám se také výrobou lízátek bez cukru. Lízátka lze vyrobit do barev výzdoby Vaší svatby a jsou vhodným dárkem pro hosty.

U svatebního dortu ráda poradím, jaký počet porcí zvolit a jak zkombinovat příchutě z mé nabídky. Design si můžete detailně navolit, dort může mít více pater, být zdobený živými, nebo sušenými květy, ovocem, makronkami, jedlým zlatem/stříbrem/bronzem. Dort může být "polonahý" s prosvítajícím korpusem, nebo celý obmazaný krémem do bílé, či jiné barvy Vaší svatby.

S radostí vymyslím a připravím sladké přímo pro Vás, kontaktujte mne prostřednictvím emailu vypecenysen.info@gmail.com, telefonicky na +420 727 964 969, nebo přes mé sociální sítě Vypečený sen (FB, IG).


+420 727 964 969
FB: VYPEČENÝ SEN
IG: @VYPECENY_SEN
STARÁ OLEŠKA 134

Sladká Katie

www.sladkakatie.cz

FB/IG: Sladká Katie

Norden cakes

https://www.nordencakes.cz/

nordencakes@gmail.com

+420 721 303 883

Děčín

Small pice of Sara

IG: smallpieceofsara

Macronky od Maky

IG:macronky_od_maky

cena: 29,-/ks

Svatební koláčky

Petra Vondráčková (Králíková)

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008323181809